Informace pro koncové zákazníky

Datové rozvody dnes patří k samozřejmé součásti každého moderního bytu. Kvalitně vyřešená kabelová infrastruktura je přitom to základní a její zakončení by mělo být perfektně fungující, elegantní a snadno přístupné.

Neexistuje elegantnější řešení, než mít všechno jednoduše na jednom místě. Bytový (datový) rozvaděč STAKOHOME je jediný svého druhu na českém trhu a dokonale řeší problém s ukončením datové kabeláže v elektrickém (silovém) rozvaděči, který by byl následně dobře přístupný a udržovatelný. Nahrazuje zastaralé instalace telefonních sítí a nabízí možnost využít rozvody pro přenos hlasu, dat, Internetu nebo televize (IP-TV). Umožňuje také sdílení zařízení. Bude vám proto stačit už jen jedna tiskárna, data mohou být uložena na jednom serveru a vaše filmy a hudba na jednom úložišti, přístupné na jakémkoliv zařízení, jednoduše a vždy k dispozici.

Rozvaděč STAKOHOME je univerzální a umožňuje připojení jakéhokoliv typu datového konektoru RJ45 s uchycením keystone, což je nejpoužívanější typ (například  kategorie  5, 6, 6A, optické konektory SC, LC, ST, atd.). Pro řešení STAKOHOME je možné použít jakékoliv elektrické rozvaděče a zachovat tak stejný design se silnoproudým rozvaděčem.

Jako součást řešení dodáváme také samostatné univerzální držáky na DIN lištu pro standardní aktivní prvky (switch, router atd.), není tedy už nutné složitě vymýšlet, jak uchytit běžný aktivní prvek.

Rozvaděč STAKOHOME je vybaven typovým štítkem a je na něj vydáno prohlášení o shodě, včetně typových zkoušek v certifikované zkušebně. Obsahuje tak všechny legislativní náležitosti pro revizního technika a následnou kolaudaci. Vnitřní vybavení rozvaděče je variabilní a lze zvolit dle konkrétního požadavku zákazníka.

Svou datovou síť budete mít pod dokonalou kontrolou, aniž byste si museli ničit vzhled interiéru klasickými velkými a nevzhlednými datovými rozvaděči. 

Výhody řešení Stakohome

  • Efektivní a levné řešení, které šetří místo i finance
  • Snadná instalace a manipulace (je dodáváno jako kompletní celek, který snadno nainstaluje jakákoliv firma zabývající se slaboproudy)
  • Univerzálnost – možnost využít různé typy konektorů od různých výrobců
  • Kompatibilita s výrobci systémů pro datové sítě
  • Připravená typová řešení dle velikosti bytu
  • Uživatel má plnou kontrolu nad kompletní datovou síťí v rámci svého bytu (sdílení dokumentů, souborů, tiskárny atd. )
  • Řešení přesně na míru zákazníka (individuální složení komponent)

Bytový rozvaděč<br />Vždy o krok napřed!