Informace pro developery

Není nutné slevovat z požadavků na jednotný design (s elektrickým rozvaděčem) a na prostorovou efektivitu v bytech, kde je každé ušetřené místo výhodou nejen pro budoucího majitele, ale pro celkovou hodnotu stavby. Komplexní problematiku ukončení datové kabeláže a její integraci do jednoho místa v bytech řeší levný a přitom efektivní slaboproudý (datový) rozvaděč STAKOHOME

Použití menšího množství kabeláže ve společných prostorech a stoupačkách přináší finanční a prostorovou úsporu, řešení je navíc velmi jednoduché a univerzální. Umožňuje svobodně zvolit výrobce datových rozvodů, kompatibilní jsou různé typy datových konektorů s uchycením keystone, což je nejpoužívanější typ (např. datové konektory RJ45 - kategorie 5,6,6A atd., optické konektory SC, LC, ST). Lze také použít jakékoliv běžné elektrické rozvaděče a zachovat tak shodný design.

Řešení STAKOHOME vyniká taktéž snadnou instalací a následnou manipulací. Je opatřeno typovým štítkem a je na něj vydáno prohlášení o shodě, včetně typových zkoušek v certifikované zkušebně. Obsahuje tak všechny legislativní náležitosti pro revizního technika a pro následnou kolaudaci.

Připravena jsou jakákoli typová řešení pro byty, cena se odvíjí od individuálních požadavků. Máme připravena typová řešení pro 2+kk/2+1, 3+kk/3+1, 4+kk/4+1.

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Výhody řešení Stakohome

  • Úspora místa a úspora kabeláže (na chodbách a společných prostorách bytových domů)
  • Řešení je univerzální v instalaci i použití (lze využít běžné elektrické rozvaděče, různé konektory i různé výrobce)
  • Přidaná hodnota k bytu - více služeb pro klienta
  • Možnost vyřešit kvalitního a stabilní poskytovatele služeb od samého začátku - vyhnete se stížnostem klientů (po nastěhování)

Výhody pro koncové klienty

  • Klient nemusí řešit dodatečnou kompletaci slaboproudého rozvaděče (není v jeho silách)
  • Po aktivaci požadované služby (Internet, telefon, televize IP TV) je vše okamžitě k dispozici
  • Rozšíření výběru služeb (rozsah i kvalita) pro koncového klienta

 


Bytový rozvaděč<br />Vždy o krok napřed!