Reference

CENTRAL GROUP a.s. má v současné době více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze a je největším rezidenčním developerem v České republice. Od roku 1995 firma prodala téměř 10.000 nových bytů, domů a parcel.

Specializuje se na výstavbu velmi kvalitních a luxusních rezidenčních projektů v zajímavých lokalitách. SAT-PO dnes patří mezi významné hráče s pevnou pozicí na trhu.

EKOSPOL a.s. je přední česká developerská společnost, která je na trhu již 20 let. Podle nezávislých průzkumů patří EKOSPOL mezi 4 nejvýznamnější firmy v oblasti bydlení dle podílu na trhu.


Jako developer zrealizoval v Praze několik bytových domů (projekty Akademia Zličín).

T-Mobile Czech Republic a.s. je značkou skupiny Deutsche Telekom AG. Skupina T-Mobile je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Významný poskytovatel služeb Triple play (Internet, hlas, IP TV). Naše řešení bytového datového rozvaděče doporučuje a využívá ve svých projektech.

Společnost Skanska a.s. se zabývá také rezidenčním developmentem a nabízí komplexní soubor služeb v realitní oblasti. Jsou to především nové projekty v oblasti bytové výstavby a následný prodej prostřednictvím svých realitních kanceláří.Bytový rozvaděč<br />Vždy o krok napřed!